Zagraj z Nami w Sizzling Hot Założ konto i graj w sizzling hot Zarejestruj się na sizzling hot

Darmowe Gry Hazardowe Sizzling Hot Deluxe

autor:

Ostatnio zastanawiałam się czym właściwie są darmowe gry hazardowe sizzling hot deluxe i w jaki sposób różnią się od zwykłego sizzling hot. Słowo deluxe podsunęło mi skojarzenia z jakąś niesamowicie rozbudowanym wariantem tej gry, która zakrawałaby na niemal przygodową wersję dobrze znanego mi automatu. W końcu deluxe to musi być coś luksusowego. Pomyślałam więc, że jeśli rzeczywiście jest to jakaś nowa, dziwnie zmodyfikowana wersja, to pewnie nie będę umiała w nią grać, a klimat na pewno nie będzie taki sam i w ogóle nic nie będzie dobrze. Jednak w ramach działań zdroworozsądkowych postanowiłam sprawdzić dane zagadnienie, zanim całkowicie skreślę sizzling deluxe z mojej listy gier.

Okazało się, że darmowe gry hazardowe sizzling hot deluxe to nic innego, jak doskonale znana mi i zapewne też innym graczom internetowa wersja sizzling hot. Nie pozostało mi nic innego jak tylko wyśmiać moje wyobrażenia o dziwacznych modyfikacjach tej gry, bowiem wszystko było jak dawniej: pięć rolek, trzy rzędy – łącznie piętnaście pól z symbolami, wizerunki owoców też na swoim miejscu, tak samo jak towarzyszące im gwiazda i siódemka. Grafika ładna, kolorowa, dźwięki głośne, jak to w automatach; wszystko modelowo. Oczywiście cieszy mnie, że zostało po staremu, bo tak być powinno, ale ciągle zastanawiam się jak mogłam wcześniej nie zauważyć dodatkowego słowa w nazwie. To chyba przez te emocje i radość, które zawsze towarzyszą mi gdy zasiadam do gry, stałam się mniej spostrzegawcza. W sumie można powiedzieć, że to największa wada tej gry. Jest tak prosta, niewymagająca a jednocześnie tak wciągająca, emocjonująca. Działa odprężająco i daje tyle świetnej zabawy, że można zapomnieć o całym świecie, a to niestety nie zawsze dobre – nie tak dawno przekonało się o tym boleśnie pieczone przeze mnie ciasto, które z biszkoptu zmieniło się w murzynka. Wpada więc znaleźć złoty środek między rozrywką a obowiązkami (wciąż nad tym pracuję i idzie mi coraz lepiej), albo kupić sobie dzwoniący czy piszczący minutnik kuchenny.

Po sprawdzeniu i upewnieniu się co do jakości, pozostaje mi tylko z czystym sumieniem polecić darmowe gry hazardowe sizzling hot deluxe, jako doskonały środek zapobiegawczy przeciwko nudzie, stresowi, smutkom, przemęczeniu umysłu i ciała, ponieważ wykazują silne działanie pobudzające, rozweselające i odprężające. Warto więc przysiąść na chwilę przy komputerze i troszkę się rozerwać przy grze, dać sobie chwilę upragnionego odpoczynku, choćby tak dla własnego zdrowia.

opublikowano 17/12/2012 13:29

Podobne artykuły