Zagraj z Nami w Sizzling Hot Założ konto i graj w sizzling hot Zarejestruj się na sizzling hot

Gry Hazardowe Maszyny Sizzling Hot

autor:

Gry hazardowe maszyny sizzling hot to najbardziej znane i popularne automaty typu jednoręki bandyta. Od niedawna istnieje możliwość gry na urządzeniach bez wychodzenia z domu, czy choćby odchodzenia od biurka, a to wszystko za sprawą wprowadzenia przez kasyna internetowe gry w trybie online. Teraz można już zapomnieć o wędrówkach po salonach gry, które zajmowały więcej czasu niż sama zabawa przy automacie, bo wystarczy, że wpiszemy w wyszukiwarkę „sizzling hot” i od razu wyskoczy nam przynajmniej kilkanaście opcji gry. Podstawowym wyborem jest to, czy chcemy grać na pieniądze czy za darmo, ale to oczywiście zależy od indywidualnych predyspozycji grającego.

Jednakże warto wiedzieć, że automaty zwane owocówkami, to nie wynalazek naszych czasów. Gry hazardowe maszyny sizzling hot to wieloletnia tradycja, która nierozerwalnie wiąże się z osobą Charlesa Fey’a. To właśnie ten mechanik z San Francisco wprowadził do maszyny symbole owoców, które wyparły znaki karciane, używane wcześniej. Ale mówiąc o Fey’u nie powinniśmy myśleć jedynie o jego przyczynieniu się do rozwoju automatów slot, jest on bowiem doskonałym przykładem na to, że wytrwałością i ciężka pracą można osiągnąć wszystko, o czym się marzy. Zacznijmy może od tego, że rodzina Charlesa pochodziła z Bawarii. On sam urodził się jako najmłodszy spośród szesnaściorga rodzeństwa. Tak duża ilość pociech przyczyniła się do tego, że rodzina cierpiała wielką biedę. Mały Charles zaczął ciężko pracować w wieku lat czternastu, pomagając starszemu bratu Edmundowi, jednakże już rok później z nakazu swego surowego ojca musiał opuścić rodzinną Bawarię i wyruszyć za granicę w poszukiwaniu pracy. Fey osiadł we Francji, gdzie przez osiem lat pracował w sklepie z instrumentami. Jako dwudziestotrzylatek miał już dość pieniędzy, by móc podróżować, postanowił więc ruszyć śladem swojego wujka do Ameryki. Charles przemierzył całe Stany Zjednoczone, aż osiadł w San Francisco, gdzie też podjął pracę w Electronic Works Company. Niedługo po tym założył wraz z Theodorem Holtzem własne towarzystwo, które zajmowało się wyposażeniem elektronicznym i telefonami. W roku 1895 firma wypuściła na rynek swoja pierwszą maszynę, która nazwała się „Dzwon Wolności” – od symbolu dzwonu, umieszczonego na bębnach. Automat ten zyskał sobie taką popularność, że w 1896 roku powstała fabryka, produkujące te urządzenia.

Kiedy gramy w gry hazardowe maszyny sizzling hot warto czasem pomyśleć o tym, że to nie wielka wygrana daje największą satysfakcję, ale cieszenie się owocami swojej własnej ciężkiej pracy i pomysłowości.

opublikowano 17/12/2012 13:57

Podobne artykuły